top of page
Denta Online logotipas su žaliu ir permatomu dantimis bei baltu užrašu

Odontologijos klinikos valdymo programos privalumai

DentalOnline odontologijos klinikos valdymo sistema kiekvienai klinikai suteiks trejopą naudą. Ji bus naudinga klinikos vadovams, gydytojams, bei pacientams. Tvarkinga rezervacijų sistema odontologams leis daugiau laiko ir energijos skirti pacientų sveikatai ir priežiūrai.

Nauda klinikos savininkams, vadovams ir atsakingiems už klinikos efektyvų valdymą:

 

Lojalus klientas

 

Dentalonline yra CRM odontologams (angl. Customer Relationship Management) kuri padės analizuoti ir tikslingai panaudoti rinkodaros duomenis, bei sukurti bendrą praktiką ir metodus, bendraujant su pacientais. Tinkamos ir efektyvios sistemos naudojimas maksimaliai padidins kiekvieno individualaus paciento vertę klinikai. Ryšių su klientais valdymo sistema užtikrins, kad verslas sėkmingai išgyvens net sunkiausius laikus.

Lojalus darbuotojas

 

Nuotolinė rezervacijų sistema odontologams, asistentams ir kitiems darbuotojams suteikia galimybę pasitikrinti savo darbo krūvius kitą dieną ar savaitę, stebėti savo sukauptą atlyginimą, peržiūrėti paciento ligos istoriją, atliekamus darbus. Odontologijos klinikos valdymo sistema išsiunčia darbuotojui priminimą apie kitos dienos darbus. Tokiu būdu darbuotojas gali nebepergyventi, kad pamirš atlikti kokius nors darbus ir sutelkti visą savo dėmesį pacientui. Visokeriopa pagalba darbuotojui, lengvai pasiekiama informacija (iš bet kur), priminimai, skaidrus atlyginimo skaičiavimas ir kita informacija sukuria komfortišką mikroklimatą darbe ir užtikrina, didesnį darbuotojų lojalumą klinikai.

Optimaliai veikianti klinika

 

Klinikų valdymo platforma DentalOnline užtikrins, kad klinikoje bus efektyvus išlaidų ir pajamų valdymas, kabinetų užimtumas, tinkamai paskirstomas darbuotojų darbo krūvis, matoma išsami informacija apie klientus vienoje sistemoje, o tai savo ruožtu padės efektyviau išnaudoti klinikos finansinius ir žmogiškuosius išteklius.

Nauda administratoriams, gydytojams ir jų asistentams:

Aiškus darbų grafikas

Rezervacijų sistema odontologams leis matyti savo darbus, numatomus pacientus dienos, savaitės eigoje.

odontologo ar asistento darbo grafikas.p

Ryšių palaikymas su klientais

 

Administratoriai, gydytojai ir asistentai rezervavimo sistemoje mato kiekvieno paciento duomenis (pagal suteiktas teises), vizitų atšaukimo / neatvykimo priežastis ir turi galimybę priminti savo pacientams apie būsimą vizitą, pasveikinti su gimtadieniu ar rekomenduoti atlikti profilaktinį vizitą.

nauda odontologijos klinikos pacientams.

Efektyviai veikianti klinika

Pacientas bus lojalus klinikai, kurioje yra tvarkinga informacijos tvarkymo sistema, darbuotojai yra malonūs ir kompetentingi, vizitai vyksta laiku ir be trukdžių. Klinika, aprūpinta visomis būtinomis priemonėmis (nuolat veikiančia kompiuterine programa, medžiagomis, technika), optimaliai išnaudoti resursai sudarys profesionalios klinikos įvaizdį.

bottom of page